Про Ігоря
Анкета для радіо
Фото
Відео
ЗМІ
Стіна
Фрази Ігоря
Вшанування
ЗМІ
короткі відповіді Ігоря 05.10.2010
Жизнь на скорости 28.05.2009
К своим 35 годам талантливый и жизнерадостный паренек из Тернополя добился многого. Успешная карьера и счастливая семья – ему легко удавалось совмещать и то, и другое. Но Игорь ни на секунду не останавливался – придумывал новые проекты, открывал для себя все новые хобби – словно торопился жить...
Стоп-кадры из жизни Игоря Пелиха 15.05.2009
«Батарейка Энерджайзер» - так Игоря Пелиха называли те, с кем он работал, дружил. Пелих заряжал всех оптимизмом и любовью к жизни. Все время творил новые проекты - двигался вперед. Погиб Игорь тоже в движении - в трагическом ДТП 8 мая рано утром. Ему было всего 35. О самых необычных ситуациях из его жизни «Комсомолке» рассказали его брат Дима, супруга Саша и лучшие друзья.
У школі я був далеко не подарунок 28.11.2007
Відомий тернопільський шоумен Ігор Пелих показав усім, як із провінційного Тернополя, маючи за собою три курси профтехучилища, можна вибитися в люди і стати відомим у столиці. Про його Галопом по Європах знають навіть діти.
Квестери — не квакери й не твістери 14.04.2006
Розмовляли ми в популярному київському клубі-книгарні простісінько під будинком, де розташований офіс компанії-продакшн. За кілька днів по розмові я зателефонувала Ігореві, щоб уточнити назву цієї компанії. «Роги і копита продакшн», — відповів Пелих. Я, звісно ж, не повірила. «Та справді! Я не жартую!»— зареготав новітній телеквестер
Ігор Пелих - Інтерв’ю з Майдану 29.11.2004
А ви як тут опинилися? – Заблудився. Жінка з хати вигнала, діти не пізнають... Але я роблю те саме, що роблять всі. Я дуже щасливий, що у нас в компанії є Міроха (Ігор Мірошниченко), Наталка Пісня. А ми під це діло поставили свій намет – від програми „Галопом по європах”. Там далі – намет Нового каналу. Наша місія полягає у тому, щоб тим, хто всередині, і тим, хто знадвору, коли вони нас бачать, було приємніше. А мені взагалі в кайф – я давно не спав у наметі.
Сторінки: [1]


зворотній зв'язок з адміном