Про Ігоря
Анкета для радіо
Фото
Відео
ЗМІ
Стіна
Фрази Ігоря
Вшанування
ЗМІ
Ігор Пелих - Інтерв’ю з Майдану

А ви як тут опинилися?
– Заблудився. Жінка з хати вигнала, діти не пізнають... Але я роблю те саме, що роблять всі. Я дуже щасливий, що у нас в компанії є Міроха (Ігор Мірошниченко), Наталка Пісня. А ми під це діло поставили свій намет – від програми „Галопом по європах”. Там далі – намет Нового каналу. Наша місія полягає у тому, щоб тим, хто всередині, і тим, хто знадвору, коли вони нас бачать, було приємніше. А мені взагалі в кайф – я давно не спав у наметі.
Холодно?
– Абсолютно тобі говорю – ні. Будь-який нормальний турист тобі скаже, коли ти спиш у наметі в спальниках, тобі до фєні будь-який холод
А що жінка каже?
– Жінка у мене мудра. Я сьогодні прийшов додому, побачив дітей і жінку. Малому моєму три рочки. І жінка з ним намалювала мені плакат (знаєш, я ледь сльозу не пустив): „Івасик за Ющенка”. У п’ятницю я з цим плакатом піду реально на мітинг. І ще я хочу зробити одну важливу річ. Я сьогодні хочу знайти спецкореспондента з ОРТ. Я йому особисто куплю кілограм 15 вареної лапші. Бо це чмо передало з Києва, що ми тут усі отримуємо по 50 гривень, що фінансують нас типу „шакаладный кароль и лиманадный барон”. Я такого маразму не бачив давно. Я людина толерантна, але я його обов’язково знайду і надіну цей друшляк йому на голову.
А телеканал НТВ розповів, що усі демонстранти з Майдану Незалежності розбіглися.
– Я не знаю, чи ви встигали дивитися усі новини, але класний креатив, який мені сподобався, який мені в голову приліз кілька днів назад, я обмовився про нього багатьом людям, і я просто „плакав”, коли проїжджав біля „Інтера” і побачив, що це все спрацювало – біля входу на „Інтер” здоровенна гора лапші, вареної і сухої. Це кайфово, і так має бути – потрібно, щоб кожен відповідав за свої слова, бо немає нічого безкарного. Сьогодні новини вже такі „позитивні”, хоча ясно, що насправді ми нічого ще не виграли. Хочеться зустріти ще ТСН. Знаєш, із усього вчорашнього ТСНу, найкласніший був отой чорношкірий афроукраїнець з Донецька, який казав, „кагда закончиться это всьо, я хатель дамой”.
А як вам привітання Януковича від китайців, Мілошевича?
– Китайцям forever. Є така фраза: ошибочка приключилась, не тих розстріляли. Насправді, як ви бачите, тут всьо абсолютно кайфово. Мене розпирає щастя. Перші ночі такий настрій не був. У ніч на середу я був тут тільки до пів на другу ночі. Потім поїхав на „Еру”, а після цього з Самаєю і з Катею Чілі пішли до Адміністрації Президента і були там до шостої ранку. Я схиляю голову перед двома дівчатками, які реально танцювали чотири години на 10-градусному морозі. Ми їм співали, я розказав спецназівцям вірша про те, як собака охороняла гладіолуси. Я точно знаю, цей спецназ – наш. Бо вони цей вірш знають.
 Це як перевірка на вошивість...
– Я тобі кажу, це так кайфово – вони з такими незворушними обличчями... Я розумію, як їм тяжко. З одного боку, психологічно, а з іншого боку, фізично.
Ігоре, що будеш робити, якщо містечко почнуть штурмувати?
-Це дуже дурне питання, бо ніхто його штурмувати не буде. Зараз реально по Києву ходить до півтора мільйона людей, дуже активних людей. Якщо би пішов якийсь мінімальний утиск, коли б когось хоч пальцем зачепили, я можу поклястися, що ці півтора мільйона переростуть у 15 мільйонів людей. Тоді розберуть по гвинтиках Адміністрацію Президента, разом з гарантом..

Подано за сайтом Телекритика


Автор: Наталія Данькова
Источник: Правда переможе!
« назад


зворотній зв'язок з адміном