Про Ігоря
Анкета для радіо
Фото
Відео
ЗМІ
Стіна
Фрази Ігоря
Вшанування
Вшанування

MetaMoreFozzey - Зёма, не чуди (пісня для Пелиха)

КИЇВ: 
29 листопада відбулась акція вшанування пам’яті журналіста Ігоря Пелиха.
• Перша частина акції була традиційна - покладання квітів на Байковому кладовищі та на місці ДТП. 
• Друга частина акції пройшла на Майдані Незалежності у Києві, де було розкладено свічками "Ігор Пелих". 

ТЕРНОПІЛЬ: 
Тернопільська міскрада ухвалила назвати вулицю іменем Ігоря Пелиха. Відповідне рішення було одноголосно прийнято 27 листопада 2009.

4 вересня 2009 року Ігор був посмертно нагороджений премією "Телетріумф" за особливий внесок у розвиток українського телебачення - спеціальна премія від Національної Ради України з питань телебачення та радіомовлення.

8 травня 2011 року відкриття пам’ятної дошки на честь Ігора Пелиха. Мовчазна кам’яна брила або ж кавалок бронзи − подібний меморіал зовсім би не відповідав «Духу Пелиха». Натомість це.... телевізор! А якщо точно −  стилізація під телеприймач.
Тицьнувши в екран, будь хто охочий зможе «поспілкуватися» з Ігором Пелихом − тобто переглянути добірку відеозаписів за участи Ігорка. Головний задум, послання цього достовиду наступні: «Для більшости людей Пелих був веселуном з телевізора − тож най він ним залишається і надалі!»
Затійником саме такої дошки-присвяти Ігорю Пелиху виступив його земляк з Тернополя, друг дитинства і до останнього дня соратник по роботі й однодумець у творчих втіленнях − Іван Ясній, головний режисер «Галопом По Европах», «На свою голову» та всіх решта телепередач, що виходили з стін твірні Пелиха − «Роги та Копита Продакшн».

Пам’ятку встановлять у центрі Тернополя, на розі бульвару Т.Шевченка і вулиці Олени Кульчицької: на стіні будівлі, звідки колись вело мовлення Радіо Тернопіль. Саме на цій станції Ігор Пелих на повну розкрився як непересічний і непосидющий заводій, саме тут він здобував свої останні професійні вишколи перед тим, як вирушити підкорювати столицю. Власне, про це і сповіщатиме первинний напис на екрані:

В цьому будинку у 1996-1997 роках на станції Радіо Тернопіль працював, жив, їв, спав, курив, дотепно гомонів, весело гудів і вар’ював Ігор Пелих. Саме тут він гартував свій творчих дух, аби стати знаним на всю Вкраїну телевізійним ведучим і продюсером.
Хочеш подивитися, як все було? Тисни на екран!


 зворотній зв'язок з адміном